Třídění eSBček - TADy

(!!! Pozor jen pár dní !!!)

Přihlášky o nej fotku Přátel TADY

Díly čarodějek ke stažení TADY


Prue/Shannen

Shannen se vrátí jako Brenda do Beverly Hills !

9. května 2009 v 21:14 | PhoebenQaKdyž producenti seriálu Beverly Hills 902 10 začali uvažovat o natočení nových dílů, Shannen Doherty (37) se jim vyhýbala na sto honů. Nyní ale otočila a na nabídku producentů kývla.
Roli Brendy Walshové totiž nenáviděla už v době, kdy z ní tato postava učinila slavnou seriálovou tvář. A ačkoli její kolegyně s natáčením nových dílů souhlasily, ona to považovala za vyloučené. Teď se jako Brenda vrátí. V jediném, závěrečném dílu.

Shannen to novinářům práskla na filmové premiéře snímku Útěk na Horu čarodějnic - Race to Witch Mountain.

"Jste prvními lidmi, kterým jsem to řekla. Je to poslední díl, takže můžete očekávat, že to bude hodně dramatické," práskla Doherty do mikrofonu přítomnému tisku.

Herečka v minulosti tvrdila, že k alkoholismu ji přivedla prý právě role Brendy. Byla podle ní tak nechutně pozitivní, že musela po natáčení doma sáhnout po lahvi něčeho tvrdého

Beverly Hills 90210 - New série...

17. března 2009 v 17:34 | PhoebenQa
→ Přidávám pár fotek z nové řady BH 90210 ( kde jak již víte byla obsazena i Shannen) přesněji z epizody The Bubble.


Zdroj: charmed.blog.cz

Shannen Doherty → Photoshoot 0.1

23. února 2009 v 18:31 | PhoebenQa
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Tati, neumírej! prosím Shan

2. února 2009 v 18:22 | PhoebenQa
Pro Shannen Doherty je její otec Tom Doherty ( 64) snad nejmilovanější bytostí na světě. Momentálně ale prožívá dny plné zoufalství, protože Tom už přežil 6 srdečních infarktů a teď mu hrozí další. Lékaři původně tvrdili, že by ho zachránila transplantace srdce, jenže nakonec ho vyřadili ze seznamu čekatelů na orgán. Jeho operace by byla tak riskantní , že sama Doherty říká:
,,Dělám všechno, abych lékaře přemluvila, ale jsou neoblomní. Není to otázka peněz, ty mám, ale nechtějí riskovat. Avšak je to ta nejhorší věc vidět umírat otce a nedokázat mu pomoct."
zdroj : Charmed.blog.cz

Flaunt Magazine's 10th Anniversary Party

2. února 2009 v 18:10 | PhoebenQa
Už je to sice trochu déle, ale Shannenka byla na akci Flaunt Magazine's 10th Anniversary Party. Party byla soukromá, takže moc infa o ní bohužel nemám. Objevili se na ní ale hvězdy 90210: Jennie Garth se Shannen. Mě tu Shannen připadla docela CrAzY. Ten účes je skvěle rozverný, šaty černé - u Shannen se to dá očekávat - vždy očekávat. Všechny fotky jsou trochu HQ, takže si určitě všimnete vrásků na Shannenině tváři, které jsou způsobeny nynějšími starostmi ohledně jejího tatínka, který je velmi nemocný( viz. článek tady ). Ale i přesto ji tu hodnotím kladně. A vy?

život A styl Shannenky

1. ledna 2009 v 20:48 | PhoebenQa
Toto je z jednoho časopisu , kde shanny předvedla svůj životní styl a dům...

Shannen → US weekly

1. ledna 2009 v 20:40 | PhoebenQa
Shannen nám zase zapozovala na titulní straně amerického časopisu US weekly
ale sluší jí to tam ... stejně jako gwen stefani xD

Shan fotila....

1. ledna 2009 v 20:14 | PhoebenQa
Shannen nafotila shoot pro časopis Radar.

Shannen natočila new film - The Lost Treasure of the Grand Canyon.

1. ledna 2009 v 20:10 | PhoebenQa
Tenhle film Shannenka nedávno dotočila - bude asi typově podobný filmu Stupeň 7, který nedávno běžel na Nově - mno...tak asi před půl rokem xD Je to scifi....

Shannenka nakupovala...

4. listopadu 2008 v 6:20 | PhoebenQa ♥
Charmedik-carodejky.blog.cz

Shannen ano? nebo ne?

1. listopadu 2008 v 19:24 | PhoebenQa ♥
No fotky jsou jistě zajímavé, ale názor si na ně udělejte sami...

Shan bude zase v Beverly Hills

22. října 2008 v 16:38 | PhoebenQa ♥
Americká herečka Shannen Doherty oficiálne potvrdila, že si opäť zahrá Brendu Walsh v seriáli Beverly Hills 90210. Do populárnej šou sa vráti aj Jason Priestley preslávený postavou Brandona Walsha, zatiaľ však ako režisér jednej z epizód. Podľa informácií časopisu OK sa Doherty objaví v jedenástej a dvanástej časti. "Mám prácu nepretržite už 27 rokov, za čo vďačím svojim fanúšikom. A aká je najlepšia cesta k tomu, aby som sa im odvďačila? Zahrať si postavu, o ktorej som si myslela, že si ju už nezahrám v šou, ktorú chcú vidieť," povedala herečka.

Shannen Doherty se z porna Hiltonové udělalo nevolno

4. října 2008 v 15:57 | PhoebenQa ♥
Shannen Dohertyvíce

Shannen Doherty se z porna Hiltonové udělalo nevolno

Prue dabing

1. října 2008 v 15:54 | PhoebenQa ♥

Shannen versus Tori Spelling....

26. září 2008 v 20:30 | PhoebenQa ♥

Válka týdne: Shannen Doherty versus Tori Spelling

Shannen Doherty
Shannen Doherty
Tori Spelling Shannen Doherty
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>
Středa 24.9. 2008, 14:00
Kvůli pokračování seriálu Beverly Hills 90210 si vjely do vlasů Tori Spelling (35) a Shannen Doherty (37).
Chystá se seriálový comeback desetiletí? Tvůrci jednoho z nejslavnějších televizních seriálů devadesátých let, Beverly Hills 90210, se rozhodli jejich hrdiny po letech oživit. Přivést na televizní obrazovky měli původně v plánu celou klasickou sestavu - tedy Brendu, Brandona, Kelly, Donnu, Dylana... Ale dnes už víme, že se jim tento záměr nepodaří. Zejména proto, že některé staré vášně mezi hlavními představitelkami ještě zdaleka nevychladly.

Bitky při natáčení

Hlavní hvězdou prvních dílů seriálu byla bezesporu Brenda Walsh. Sympatická tmavovláska však musela poměrně brzy prostředí Beverly Hills opustit. Donna a Kelly, kamarádky na život a na smrt, Brendin odjezd do vzdáleného města v seriálu oplakaly. Ne tak jejich představitelky. Podle oficiální verze byla Shannen Doherty, jež Brendu hrála, z natáčení doslova vypoklonkována. Tori Spelling, v "béháčku" známá jako Donna, ji později ve své autobiografické knize popsala jako nesnesitelnou, arogantní pařmenku, která lezla celému štábu na nervy. Podle Tori se Shannen nesnášela hlavně s Jennie Garth (36) alias Kelly. Děvčata se prý mezi natáčením i párkrát poprala.

Někdo tady lže

S přibývajícími zvěstmi o návratu hrdinů z Beverly Hills se ke slovu dostala i Shannen. Magazínu US Weekly řekla rovnou, že Tori lže. "Na nic takového, že bychom na sebe s Jennie jen sáhly, si nepamatuju. Zkrátka tady někdo lže," vzkázala své bývalé kolegyni Doherty a přidala něco nelichotivých výroků o Toriině vzezření. O jejich vzájemných antipatiích svědčí i skutečnost, že ačkoli Spellingová podepsala s tvůrci seriálu smlouvu na další pokračování, svou účast v nových dílech seriálu si rozmyslela krátce nato, co producentům na nabídku kývla právě Shannen. Takže Donna a Brenda se v budoucím pokračování Beverly Hills, bude-li nějaké, určitě neobjeví. Zájem však nemají ani představitel Brandona Jason Priestley (39) a Luke Perry (41), který hrál Dylana. Tak kdo vlastně zbude?(Spy)

Breaking Up With Shannen Doherty

22. srpna 2008 v 10:45 | PhoebenQa
Fotečky Shannen z její Show -Breaking Up With Shannen Doherty Episode 1x06(část 1)Fotky rozdělím na 2 části a fotečky nejsou moc v dobré kvalitě a na některých má fakt úžasné ksichtíky

Shannen Doherty - životopis

14. srpna 2008 v 11:30 | PhoebenQa
(Článek je přednastavený... AdminQa blogísku je pryč... ♥)
Shannen Doherty
Povolání: herečka
Věk: 37
Datum narození: 12. 04. 1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran

Životopis

Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".

Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří filmy jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku Jessicy Parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Ryder

Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.

Krátce před tím než odešla z "Beverly Hills" (1993) uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem, bohužel pět měsíců na to se rozvedli, protože Shannen Doherty cítila, že se k sobě nehodí a navíc se vídali jen párkrát za týden.

V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu "Charmed". Tam hrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To se jí dařilo a od té doby natočila spoustu fimů, mezi nimi například "Another Day", "The Rendering" a "Nightlight".
Shannen se znovu vdala 24. ledna 2002 v Las Vegas za Richarda Solomona, obřad probíhal v tajnosti jen v kruhu rodiny a blízlých přátel. Vydrželi spolu 9 měsíců, ale svoje manželství ukončili až v roce 2003, přesto však zůstali dobrými přáteli.

Po té se vrátila k televizi a stala se uvaděčkou pořadu "Scare Tactics". v roce 2004 hrála v seriálu "North Shore" a v roce 2005 v seriálu "Love, Inc." Od té doby se Shannen Doherty daří a stále se pohybuje mezi televizí a filmem. Její poslední projekt je televizní show s názvem "Breaking Up With Shannen Doherty" v té pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit jejich vztahy.

Shannen Doherty a Rob Weiss

17. července 2008 v 13:13 | PhoebenQa

Zdroj - Charmed4.blog.cz

Shannen jako malá

17. července 2008 v 13:13 | PhoebenQa

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Shannen a Sarah Michelle Gellar

17. července 2008 v 13:13 | PhoebenQa

Charmed4.blog.cz
 
 

Reklama
Reklama