Třídění eSBček - TADy

(!!! Pozor jen pár dní !!!)

Přihlášky o nej fotku Přátel TADY

Díly čarodějek ke stažení TADY


Lindsay Lohan

12/1 Lindsay Lohan & Sam out in LA

2. února 2009 v 18:39 | PhoebenQa
Lindsay Lohan

14/1 Lindsay Lohan with Sam on set in LA

2. února 2009 v 18:37 | PhoebenQa
Lindsay Lohan

Lindsay Lohan → Photoshoot 0.1

30. listopadu 2008 v 17:55 | PhoebenQa

Lindsay Lohan in Beverly Hills (29.11.)

30. listopadu 2008 v 17:35 | PhoebenQa

Lindsay Lohan → životopis

30. listopadu 2008 v 14:33 | PhoebenQa

Lindsay Morgan Lohan

Datum narození:02.07.1986
Místo narození:New York, USA
Znamení: Rak
Životopis:Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky učinkování v reklamách (Pizza Hut, Calvin Klein Kids...).V roce 1996 se objevila v soap opeře ANOTHER WORLD, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003.
První role a hned dvojrole - Lindsay zde hrála obě dvojčata, které se navzájem neznají díky rozvodu rodičů. Díky finančnímu úspěchu tohoto filmu (66 milionů v kinech a dalších 30 na půjčovném) s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy.
Poté se Lindsay vrátila k televizi, teď však už pod hlavičkou Walta Disneyho. První počin byl LIFE-SIZE z roku 2000, kde hraje osiřelou dívku, která se pokusí vrátit k životu svou mrtvou matku, ale místo ní ožíví panenku. Ve stejném roce se objevila v pilotním díle show Bette Midlerové, nazvaném BETTE. Televizní učínkování pokračovalo o dva roky později v NAJDĚTE STOPU vyprávějící příběh o novinářce školních novin, jenž objeví nesrovnalosti kolem odchodu jejího učitele.

O rok později, 2003 se představuje v remaku komedie o výměně těl mezi matkou (Jamie Lee Curtis) a dcerou, MEZI NÁMI DĚVČATY. S nadšenými recenzemi, 11O miliony na kontě a řadou cen lze mluvit o úspěchu. Současně vychází její debutové album Speak . Rok 2004, Lindsay se stěhuje do L.A. a natáčí ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY, ve kterém se její hrdinka Lola musí smířit se ztrátou kulturní nabídky velkoměsta, kvůli stěhování rodiny na předměstí.
Do konce roku Lindsay ještě stihla natočit s režisérkou Mark Watersovou PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY podle knihy psycholožky Rosalindy Wisemanové, která studovala chování studentů na středních školách. Na MTV Awards tento snímek opravdu zabodoval a pro Lindsay to znamenalo dvě ceny. Původní sestřih filmu byl MPAA "oceněn" ratingem R a tak z filmu musely zmizet některé gagy a dvojsmyslné narážky. Nejen kvůli tržbám, ale také kvůli Lindsaině image. Z těchto důvodů také odmítla i rozhovor pro časopis Playboy.
Filmografie:
Best Time of Our Lives, The ...Caitlin
Woman of No Importance, A ...
Speechless ...Sara
Georgia Rule ...Rachel
Chapter 27 ...Jude
Zítra nehrajeme! (Prairie Home Companion, A) ...Lola Johnson
Just My Luck ...Ashley Albright
Atentát v Ambassadoru (Bobby) ...Diane
Herbie Fully Loaded ...Maggie Peyton
Protivný sprostý holky (Mean Girls) ...Cady Heron
Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) ...Mary Elizabeth Cep/Lola
Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) ...Anna Coleman
Get a Clue ...Lexy Gold
Life-Size ...Casey Stuart
Bette ...Rose #1 (2000)
1998 Past na rodiče (The Parent Trap) ...
 
 

Reklama