Třídění eSBček - TADy

(!!! Pozor jen pár dní !!!)

Přihlášky o nej fotku Přátel TADY

Díly čarodějek ke stažení TADY


Chandler Bing/ Matthew Perry

Chudák Matthew

9. května 2009 v 21:04 | PhoebenQa

Chandler neví, kdy přestat s Falloutem

Herec Matthew Perry ze seriálu Přátelé
Představitel postavy Chandlera Binga z kultovního seriálu Přátelé, Matthew Perry, na sebe v populární americké talk show The View prásknul, že se natolik věnoval intenzivnímu hraní Falloutu 3 na Xboxu 360, že kvůli tomu musel vyhledat lékařskou pomoc.
Konkrétně si vlivem nepřetržitého hraní natolik opotřeboval svaly a šlachy, že mu do rozbolavěných rukou doktor musel píchnout několik injekcí.
Ve srovnání s jinými aktivitami a obzvlášť se sportem, se obvykle videohry jeví jako ta nejbezpečnější činnost na světě. Metthew Perry u Falloutu nebo desítky lidí, kteří ročně zemřou u hraní MMO, nám ale připomínají, že nic se nemá přehánět.

Matthew a Zac v hlavní roli...

9. května 2009 v 20:25 | PhoebenQa

První květnový týden přináší na stříbrná plátna opět zábavnou podívanou. Okouzlující dvojice Julia Roberts - Clive Owen romanticky chytračí kvůli penězům, seriálový Matthew Perry se proměňuje v idola teenagerů Zaca Efrona a nakonec se vrací ve vší slávě vesmírný Star Trek.
Dannyho parťáci potkávají pana a paní Smithovy. Tony Gilroy, režisér ceněného snímku Michael Clayton, natočil chytrý film, ve kterém má každý rafinovaný plán, nikdo nehraje fér a jehož divák nesmí uvěřit ani závěrečným titulkům. A celé se to halí do atraktivního hávu romantické komedie, jíž dominuje herecká dvojice - britský elegán Clive Owen a oscarová Julia Roberts.

Oba hlavní hrdiny dříve živily tajné služby, Claire pracovala pro CIA a Ray pro britskou MI6. Tahat z ohně horké kaštany za neschopné politiky je ale po letech omrzelo a vrhli se do mnohem výdělečnějšího světa průmyslové špionáže. Jejich cílem je využít nepřátelství mezi dvěma korporacemi a ukrást recept na výrobu produktu, který tomu, kdo ho jako první donese na patentový úřad, přinese pohádkové bohatství. Každý se proto nechá zaměstnat v jedné z firem a společně spřádají plán. Jejich nové šéfy není třeba litovat. Howard Tully je bezohledný magnát, který jde za úspěchem přes mrtvoly, Dick Garsik je pro změnu šílený excentrik, jenž se drží na výsluní šílenými kousky, často ležícími za hranicí zákona. Přes bohaté zkušenosti z tajných služeb jsou pro Raye s Claire velmi mocnými soupeři. Navíc se objevil ještě jeden nepřítel, se kterým nepočítali: Láska. Vzbouřené hormony způsobily, že k sobě najednou mají mnohem blíž, ale zároveň jeden druhému nevěří ani slovo, což je v situaci, kdy mají spolupracovat, poměrně prekérní. Oba dva straší tatáž otázka: Miluje mě, nebo je tohle všechno jen součást plánu?

Komedie Dvojí hra má premiéru v českých kinech 7. května 2009 a promítá se v originálním znění s titulky.
Ročník 1989: Mike O'Donnell je hvězda středoškolského basketbalového týmu, o kterou by se poprala každá univerzita. Zkrátka má skvělou budoucnost na dosah ruky. Jenže Mike se místo toho rozhodne všechno zahodit, aby mohl žít se svou přítelkyní Scarlet, která mu právě sdělila, že čeká dítě.


Po téměř 20 letech jsou Mikeovy slavné dny už definitivně sečteny. Manželství se Scarlet je v troskách, v práci ho minulo očekávané povýšení, jeho děti si myslí, že je 'totální zoufalec', a jediné, co mu v životě zbývá, jsou setkání s bývalým kamarádem ze střední školy Nedem, někdejším životním ztroskotancem, dnes miliardářem, který zbohatl na moderních technologiích. Mike ale dostane druhou šanci - je mu díky podivuhodné proměně opět sedmnáct. Jenže... Mike sice vypadá na 17, ale jeho usedlé oblečení a jednání třicátníka je mezi teenagery v roce 2009 spíš pro smích. Ve snaze znovu získat svá nejlepší léta, Mike málem ztratí to nejlepší, co ho v životě potkalo.

Hlavní postavu Mika hrají Zac Efron a Matthew Perry, vedle nich uvidíte v této komedii Leslie Mann, Thomase Lennona či Michelle Trachtenberg. Po českých kin přichází film Znovu 17 v anglickém znění s titulky a to dne 7. května 2009.

Matthew Perry → životopis

3. září 2008 v 18:11 | PhoebenQa ♥
Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 19. 08. 1969
Místo narození: Williamstown, Massachusetts, USA
Znamení: Lev

Životopis

Je synem herce Johna Bennetta Perryho. Vyrůstal v Kanadě a v patnácti letech se přistěhoval k otci do Los Angeles s cílem hrát profesionální tenis. Místo toho se začal věnovat herectví. Účinkoval v TV seriálech Second Chance (1987-88, Druhá šance), Sydney (1990), Home Free (1993- ). Postava Chandlera v populárním seriálu Friends (1994- , Přátelé - ČTV) z něho učinila TV hvězdu.

V řadě seriálů také vystoupil jako host, mj. Beverly Hills 90210 - ČTV, The Tracey Ullman Show, Growing Pains, 240 Robert, Charles in Charge, Silver Spoons. Objevil se také v regionálních divadelních inscenacích (Naše městečko, Za zvuků hudby, Divotvůrkyně, Pán much) a jako kabaretní komik vystupoval na scéně L.A. Connection.

Ve filmu se uplatňuje od konce 80. let, ale teprve ve druhé pol. 90. let dostal hlavní role: úspěšný newyorský manažer Alex Whitman, o jehož manželských peripetiích s krásnou Mexičankou (Salma Hayeková) vypráví romantická komedie Jen blázni spěchají (r. A. Tennant); dobrodruh Leslie Edwards, provázející robustního a opileckého stopaře (Chris Farley) při dobývání Západu na poč. 19. století, v komedii Téměř hrdinové (r. Ch. Guest); ambiciózní chicagský architekt Oscar Novak v romantické komedii Tři na tango (r. D. Santostefano).
 
 

Reklama