Třídění eSBček - TADy

(!!! Pozor jen pár dní !!!)

Přihlášky o nej fotku Přátel TADY

Díly čarodějek ke stažení TADY


Billie/Kaley

Kaley a Teorie velkého třesku

9. května 2009 v 21:09 | PhoebenQa


Kaley Cuoco (zdroj: celebrity.com)
Atraktivní herečku Kaley Couco u nás moc lidí ještě nezná. Její jméno si ale zapamatujte velmi dobře, protože ji čeká slavná budoucnost. Momentálně září v americkém seriálu The Big Bang Theory…

Atraktivní blondýnka Kaley Couco

Americká herečka Kaley Christina Cuoco se narodila 30. listopadu v kalifornském Camarillu. Její příjmení však pochází z Itálie
, i když sama Kaley rozhodně jako Italka nevypadá. Tato sexy herečka se může pochlubit krásnými blond vlasy, díky kterým před televizní kamerou trávila prakticky celé dětství.

Talent už od dětství

Již v sedmi letech si poprvé zahrála v televizním filmu Pohyblivý písek, přes několik dětských filmů a hostování v několika seriálech se dostala až k roli ve slavném americkém seriálu o
čarodějkách. Zde získala obrovskou popularitu a výrazněji se tak zapsala do povědomí lidí.

The Big Bang Theory

Velkým hitem se stává seriál The Big Bang Theory, ve kterém tvůrci herečku obsadili do role mladé, sympatické servírky Penny, která se snaží prosadit jako herečka. Tento fenomenální seriál již ve světě zaznamenal obrovský úspěch a těšit se na něj mohou i diváci u nás. Zatím stále není jasno kdy, jisté však je, že dabing už je v plném proudu.

Kaley je přátelská a společenská žena

Mladá a velmi krásná herečka je díky své bezprostřední povaze u přátel více než oblíbená. I přes to, že před kamerami tráví velkou většinu svého volného času, na přátele si vždycky čas najde. Ráda s nimi chodí třeba jen tak nakupovat.

Sport a sexy postava

Kaley je celý život sportovně založená. Hraje závodně tenis, baví ji bowling. Svou krásnou postavu prý moc udržovat nemusí, její koníčky to zvládnou za ni. Kromě již zmíněných sportů ještě andělská Kaley ráda tančí hip - hop a jezdí na koni. Mimo jiné je Kaley Cuoco obrovskou fanynkou Britney Spears.

Koukni na Kaley v Big Bang Theory!

1. ledna 2009 v 20:26 | PhoebenQa
Ahojky,Kaley hraje jednu z hlavních rolí v seriálu the Big Bang Theory a na serveru www.sleduj.org můžete už shlédnout pár dílů! Ale pozor musíte se zaregistrovat... Doufám,že se vám bude líbit... Papa =)
zDrOj: Charmed.blog.cz

246.DiplomeQ

19. prosince 2008 v 15:31 | PhoebenQa

Kaley → Photoshoot 0.1

26. listopadu 2008 v 17:31 | PhoebenQa ♥

photoshoot-katula.blog.cz

Kaley - životopis

17. července 2008 v 13:13 | PhoebenQa
Kaley Christina Cuoco (*30. listopadu 1985, Camarillo, Kalifornie) je americká herečka a modelka. Její nejznámější role jsou Bridget Hennessy v sitcomu 8 jednoduchých pravidel a Billie Jenkins v seriálu Čarodějky.
Kaley Cuoco se narodila v Camarillu rodičům Gary Carmine Cuoco a Layne Ann Wingate a má mladší sestru Brianu. S modelingem začala již v šesti letech. Svou hereckou kariéru začala s filmem Quicksand: No Escape, kde hrála Connie Reinhardt. Dále se Kaley objevila například ve filmech Perfektní záskok (1997), Growing Up Brady (2000), Can't Be Heaven (2000), Lucky 13 (2001) nebo Sedmé nebe (2001).
V roce 2002 získala roli Bridget Hennessy, nejstarší dcery, v americkém sitcomu 8 jednoduchých pravidel. V roce 2004 přišla další role - dcera guvernérky Amanda Williams v katastrofickém filmu 10,5. V tom samém roce si zahrála Maralee Rodgers v Debating Robert Lee. V roce 2005 získala roli Billie Jenkins, mladé čarodějky, která se dostane k sestrám Halliwellovým, v populárním seriálu Čarodějky. Tato role jí vynesla asi zatím největší popularitu.
Ve volném čase hraje Kaley ráda tenis, je dokonce členkou amatérské divize Jižní Kalifornie, bowling, tancuje hip-hop, jezdí na koni nebo hraje na bicí, aby se zbavila stresu. Říká, že jí stačí deset minut a je z ní jiný člověk.
Billie
Hrála v 8.sérii novou Čarodějku,kterou učí sesterské trio novým věcem.
Kaley Cuoco
Celé jméno: Kaley Christina Cuoco
Datum narození : 30.listopadu 1985
Znamení: Střelec
Výška: 171 cm
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Zelená
Rodiče: Gary a Layne Cuoco
Sourozenci: Briana Cuoco
Rodné město: Camarillo, California. Nyní žije v San Fernandu
Sport: Tenis
Vzor: Její dědeček
Oblíbená kniha: The lovely bones
Oblíbená TVShow: Who's Line Is It Anyways
Oblíben stará TVShow: Three's Company
Zvířátka: 3 psi (Petey, Lucy, Leo), 1 kůň (Bojangels) a jedna kočka (Daisy).
Oblíbený lesk: Rosebud Salve.
První práce: Modeling
Pozn.Hrála čarodějkách v 8.sérii.

Kaley s pejsánkem :)

17. července 2008 v 13:12 | PhoebenQa

Kaley19.5.2008Academy of Country Music Awards

17. července 2008 v 13:12 | PhoebenQa

Zdroj - Charmed4.blog.cz

Kaley ..

21. května 2008 v 15:48 | Phoebe
Kaley Cuoco...

Wall s Christy

11. května 2008 v 19:39 | Phoebe
Tady je jeden wall s Christy.Vyrobila ho moje SB Christy a mě připadal sQělej takže sem neodolala abych si ho sem nedala : blog
Hezkyý,nn??

Billie v 8.serii

27. ledna 2008 v 13:39 | Phoebe

Billie a Leo v 8.serii

27. ledna 2008 v 13:33 | Phoebe

Sestry a Billie

27. ledna 2008 v 13:13 | Phoebe
 
 

Reklama