Třídění eSBček - TADy

(!!! Pozor jen pár dní !!!)

Přihlášky o nej fotku Přátel TADY

Díly čarodějek ke stažení TADY


Prosinec 2008

BleskoFka136

30. prosince 2008 v 15:20 | PhoebenQa |  Bleskowky
(Článek je přednastavený, adminQa blogísQu je nemocinQaná )


  • Ahojky
  • Jak se máš?
  • Asi nejsi nemocná co? To se máš…
  • Jak prožiješ Silvestra?
  • Kde budeš?
  • Zapalujete rachejtle?
  • Hlásni prosím pro PhoebenQu TADY a TADY
  • Kolikáté hlásQy?
  • Kuji
  • Až bude diplomeQ dám vědět =)

Klesám,klesám....hlásneš?

29. prosince 2008 v 17:11 | PhoebenQa |  Kecy...
Ahojky oproti včerejšku se cítím fakt super! Teplota mi klesla na 37,4 takže je mi už líp.... I když po ránu mi vždycky klesne a během dne se zase zvýší,ale i tak... No tak sem se tu na chvilku zastavila,přidám pár článků,než mi zas bude blbě xD... A vim že sem hrozná,ale moc potřebuju hlásečky... Doufám,že mě za to nezabijete xD... a všem udělám diplomQy xD ... a ještě diplomQy za bleskoFku135 udělám,až po new roce,páč ted se mi moc nechce xD.... Tak prosím tady-

TADY pro PhoebenQu - moc vás prosím tohle kolo končí už zítra a já o tom ani nevěděla,protože mi nikdo nedal ani vědět =(


Moc prosím....

Návštěvnost (22.12. 2008 - 28.12. 2008)

29. prosince 2008 v 17:09 | PhoebenQa |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.12. 2008 - 28.12. 2008) je:
Pondeli: 93
Utery: 60
Streda: 86
Ctvrtek: 150
Patek: 112
Sobota: 198
Nedele: 140

Celkem: 839 =) Hrozně moc kuju!!!!

Moe hodnocení od *[MiSs]..Toff!nQy

29. prosince 2008 v 17:00 | PhoebenQa |  Ohodnocené blogy


Moje rada: Máš krásný blog!! Jen bych trošku upravila design, je totiž takový divný.A z menu bych vymazala avatary a místo nich bych tam dala pixelky :).Jinak nic! Jen tak dál!

Dnes slaví Maggie Smith!

29. prosince 2008 v 16:40 | PhoebenQa |  Maggie Smith/Minerva
Dnes, 28. prosince slaví své narozeniny herečka Maggie Smith, známá z filmů Harry Potter rolí
profesorky Mcgonagallové, nebelvírské vedoucí a profesorky přeměňování, ze které se nakonec stala i ředitelka školy Čar a kouzel v Bradavicích, po smrti předešlého ředitele Albuse Brumbála. K 74. narozeninám ji přeju opravdu vše nejlepší!
hermionagrangerova.blog.cz

Daniel o polibku s Bonnie...

29. prosince 2008 v 16:38 | PhoebenQa |  Daniel Radcliffe

Allocine.fr zveřejnilo nový článek s interviews herců z HP o Princi Dvojí krve.Jedna otázka na Dana byla na polibek s Bonnie.
Tohle odpověděl:
Bylo to divné. Když Katie Leung dorazila na scénu HP4, to bylo v roly Cho, která byla Harryho první láska. A my jsme to věděli, že bychom se museli pak políbit, tak jsme nebyli ustaraní. Na druhou stranu jsem znal Bonnie od jejích devíti let. Tak to bylo hodně divné, teď když má 17... ale ke konci to všechno šlo dobře.
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: 'cfd5eb', cbackground: '5c6abb', ctitle: 'acb4db', ctext: 'cfd5eb', curl: 'acb4db', simg: 1 }); //]]>

Daniel má zákaz vycházení!

29. prosince 2008 v 16:34 | PhoebenQa |  Daniel Radcliffe
Filmová hvězda Daniel Radcliffe musí i přes své bohatství rodiče poslouchat víc než jeho vrstevníci.
Pokud si někdo myslí, že se devatenáctiletý Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera, večer co večer oddává nočním radovánkám ve vyhlášených nočních klubech, pak se hluboce mýlí.

Nasadili na něj strážce
Daniel má totiž od rodičů přísný zákaz vycházení po jedné hodině v noci. O dodržování zákazu se stará jeho osobní strážce, kterého na něj starostliví rodiče nasadili.

Jak deníku New York Post prozradil jeden z Danielových přátel, herec si z toho nic nedělá. Je naopak rád, že má nad sebou neustále dohled, kdyby se semlela nějaká rvačka.

"Danielovi rodiče si nepřejí, aby zvlčil a do rána pařil na nějakých večírcích. Proto mu nařídili vracet se domů nejpozději v jednu hodinu po půlnoci," prozradil Radcliffův kamarád.

"Daniel má od rodičů přiděleného osobního strážce, který na něj dává pozor. Kromě jiného také hlídá, aby byl včas v posteli," dodal.

zdroj: verky.blog.cz a mamlasek.blog.cz,hermionagrangerova.blog.cz

Daniel hvězdou roku

29. prosince 2008 v 16:33 | PhoebenQa
Herec Daniel Radcliffe byl pojmenován Broadway.com 's hvězdou roku za svou práci v divadelní hře Equus.


Dan řekl, že je to opravdu skvělé a že si ceny moc váží. Také děkuje fanouškům, kteří pro něj hlasovali.

Gratuluji!

zdroj: verky.blog.cz, snitchseeker.com,hermionagrangerova.blog.cz

Rupert bude na Markíze!

29. prosince 2008 v 16:30 | PhoebenQa |  Rupert Grint
V novém roku, přesněji 2. ledna 2009, uvede slovenská televize Markíza v 8:15 rodinnou komedii Plynostop, ve které si zahrál i Rupert Grint. Rupert ve filmu stvárnil malého geniálního vědce Alana, kterého přijme NASA do nového vesmírného programu. Výsledek jeho výskumné činnosti vám ale neprozradím, podívejte se proto na vlastní oči.
Napřed vás však musím upozornit, na vzhled Ruperta ve filmu, protože já jsem ho popravdě na první pohled nepoznala...

zdroj+překlad, úprava


Emma se bojí placení....

29. prosince 2008 v 16:27 | PhoebenQa |  Emma Watson
Známá herečka Emma Watson se podle článku z Aktualit.sk bojí zneužívání jejího bohatství. Čeká ji totiž studium v Americe, a proto do barů zřejmě tak často chodit nebude.
Vše vyjadřují její vlastná slova:
"Nevím, jestli ode mne nebude chtít každý zaplatit drink v studentském baru, to je to, nad čím teď dost přemýšlím."
Jestli už Emma bude muset zaplatit nějaké ty drinky, není pochyb, že se nevyhne očumování mnohých zvědavých očí, které se budou chtít pokochat opravdovou živou Hermionou.


Zdroj - hermionagrangerova.blog.cz

Rozhovor s Emmou...

29. prosince 2008 v 16:17 | PhoebenQa |  Emma Watson
1. Která role je zábavnější: hraní čarodějky, nebo princezny?
Emma: O, někdy princezna! ( smích ) Je to sen každé malé dívky! Naprosto.. především krásná princezna! A je skvělé prcovat s lidmi jako jsou Sigourney Weaver, Dustin Hoffman a Matthew Broderick. Pracovala jsem s Matthewem, potkala jsem Dustina, když byl v Londýně a dnes jsem potkala Sighourney, bylo to hezké.

2. Byla pro tebe těžká představa, že přestaneš být známá jen jako Hermiona?
Emma: Myslím, že trochu. Zato si ale myslím, že si musím vzít i ostatní role, než jen jednu! ( smích ) Pracování na "The Tale of Despereaux" bylo úžasné, bylo to zajímavé mluvit a hrát něco jiného. Myslím si, že mi to pomohlo. Ale ano - Harry Potter je masivní.. tuším.

3. Říkala jsi, že jsi se kluků někdy ptala na rady - zůstáváte stále v kontaktu i když netočíte "Pottera"?
Emma: Jo, myslím tím, že na sebe máme telefonní čísla a píšeme si smsky, když je něco nového. Dan je momentálně v New Yourku, na Brodwayi a hraje tam "Equus" a je velmi zaneprázdněný. Rupert je na dalších filmech, všichni jsme zaneprázdnění. Ale stále zůstáváme v kontaktu.

4. Mluvme o "Equus"... vzala by jsi někdy roli tomuto podobnou, kde by jsi se musela svléknout?
Emma: Ooh, nikdy říkám nikdy. Alespoň v to věřím.. Nemám v plánu dělat něco takového v blízké době. Budu k tobě upřímná.. ( smích ) Závisí to na roli samotné, jaká bude. Doufám, že žádná taková nebude v pěti letech.. ( smích ) Ale nevím - uvidíme!

5. Jaký je tvůk názor na "Twilight" - když tam hrál tam i Robert Pattison?
Emma: Bože, je to masivní! Já nevím! Neviděla jsem to a nemůžu to tedy komentovat. Jsem ale šťastná za Roberta - je to slavný film a pro něj je to skvělé.

6. Co si myslíš o tom, když lidé říkají, že "Twilight" je druhý "Harry Potter"?
Emma: Abych byla upřímná, neslyšela jsem to - je to velmi odlišné! ( smích ) Harry Potter je dost masivní!

7. Která role je podle tebe lepší? Bella z Twilight, nebo Hermiona?
Emma: Neviděla jsem ten film ( smích ).. bylo by nefér to komentovat ale samozřejmě říkám, že Hermiona, protože ona je prostě nejlepší!

8. Byla jsi zklamaná, když jsi se dozvěděla, že Harry Potter a Hermiona se nedají nikdy dohromady?
Emma: Ne.. vždy jsme si myslela, že vztah mezi Harrym a Hermionou je pouze přátelský. A myslím si, že Ron a Hermiona jsou ideální pár! ( smích ) Já si to tedy rozhodně myslím.

9. Co tě nejvíce překvapilo na natáčení animovaného filmu?
Emma: Je to úžasné být součástí něčeho jako je The Tale of Despereaux, já nevím.. Je to neuvěřitelné! Všechno to vzešlo z animace, naprosto mě překvapuje to, jak to vypadá v kině. Jsem na to hrdá! Stačí udělat tak málo a ostatní vytvoří něco tak úžasného! Je to velmi osvobozující, a to takovým způsobem, není třeba obav o váš vzhled, a právě se zaměřením na hlasové kvality.

10. Jsi často focena - jak utíkáš paparazzim?
Emma: Abych byla upřímná, raději se jim vyhýbám. Nemám je ráda, ale naštěstí jsou líní na to sledovat mě po Londýně. Bydlím v Oxfordu a nerada chodím na místa, kde vím, že paparazzi budou.

11. Naučila jsi se jak nehrtát od nějaké bulvárem oblíbené celebrity?
Emma: Hrome, nemůžu být tak zlá! ( smích ) Já si myslím, že žití v Anglii vás hodně odpoutává od života v Hollywoodu. Je to těžké vytvořit si na to názor. Některé způsoby slávy prostě nejsou tolerovány. Myslím si, že jsem něco jako Natalie Portman - s její pověstí je manipulováno skvěle! Obdivuji ji, že pořád studuje, že se úřastní tolika charitativních akcí. Ona je velmi inteligentní, k tomu ještě skvěle hraje - je to neuvěřitelné.

12. Chystáš se na vysokou školu - připojíš se jako Natalie Portman k Harvardu, Yaleu, nebo nějaké z Ivy League?
Emma: Ano, určitě, ale ještě nevím kam. Přihlásila jsem se na univerzity v Americe, na některé ve Velké Británii, uvidíme. Nic poblíž Los Angeles...

13. Takže jsi nikdy nepřemýšlela o stěhování do Hollywoodu?
Emma: Nikdy neříkám nikdy, ale neumím si to představit. Myslím si, že je to skvělý styl života, když žiješ v Hollywoodu - počasí je úžasné, všichni jsou zdraví. Vypadá to jako krásné místo k životu. Pokud tam někdy budu točit, bude to skvělé. Ale opravdu tam nikoho neznám.

14. Jakou máte radu pro Roba a všechny nováčky v showbyznysu? Jak zvládnout svou slávu?
Emma: Myslím si, že je důležité aby zůstavali sami sebou, se svou rodinou a přáteli. Jsou to praví přátelé a ti zůstanou s vámi a to je důležité.


Emma ve vánočním programu na tel. kanálu T4

29. prosince 2008 v 16:15 | PhoebenQa |  Emma Watson
Emma se objevila na televizním kanálu T4 v jednom z vánočních programů, kde byla zabalena do červné mašle, jako dárek :))
Sami se podívejte ↓

Emma navštívila Yale

29. prosince 2008 v 13:46 | PhoebenQa |  Emma Watson
35302414.jpg emma watson picture by cool-vercik

The Yale Daily News oznámil, že herečka Emma Watson se včera vydala na privátní prozkoumání univerzity Yale.
Jeden student řekl, že spatřil Emmu při jídle v Berkeley v jídelně na balkóně s její "mámou" a studentem. "Lidi se tam celý pomátli, chtěli se jí dotknout." Emma už prozkoumala Harvard a to v úterý a ve středu Brown.


293.DiplomeQ

29. prosince 2008 v 13:44 | PhoebenQa |  My cenky od vás

292.DiplomeQ

29. prosince 2008 v 13:42 | PhoebenQa |  My cenky od vás

291.DiplomeQ

29. prosince 2008 v 13:41 | PhoebenQa |  My cenky od vás

290.DiplomeQ

29. prosince 2008 v 13:40 | PhoebenQa |  My cenky od vás

289.DiplomeQ

29. prosince 2008 v 13:38 | PhoebenQa |  My cenky od vás

288.DiplomeQ

29. prosince 2008 v 13:37 | PhoebenQa |  My cenky od vás